Ольга, м.Ізмаїл
20.09.2019

Очень остались мы с Полинушкой довольны Лечением в Хаджибее.

Спасибо большое всей команде врачей и педагогов за индивидуальный подход к каждому ребенку, заботу и ласку. Обязательно ещё приедим в санаторий, чтобы продолжить свои достижения!!!!

Успехов во всем и крепкого здоровья всем членам замечательного коллектива.

С уважением, ваши Степановы.

Валентина, м.Київ
20.09.2019

Прекрасний санаторій!!!

Ми з донечкою їздимо кожного року!!! Персонал чуйний, завжди в усьому допомагають!!!Домашня тепла атмосфера!!! Ми хочемо до вас іще!!!

Тетяна, м.Ужгород
20.09.2019

Нам також дуже хочеться приіхати в наш Хаджибей, де привітна невимушена доброзичлива обстановка. Нам у Вас комфортно і Ваші процедури дуже розумно і збалансовано продумані !!!

Подолаємо 1000 км і знову у Вас!!! Обов’язково..

Ольга, м.Біла Церква
20.09.2019

Для країни, це унікальний заклад для дітей який зберегли. Ми були 3 роки назад. Державі потрібно допомогати і розвивати такі заклади. Хаджебей це унікальний заклад для таких діток.  Бажаю Хаджебею та всім працівникам здоров’я! Ви найкращі!!!

Ольга, с.Морозівка
15.09.2019

Це дійсно хороший санаторий, з дуже хорошою лікувально-технічною базою та доброзичливим і відповідальним персоналом. Я не очікувала отримати того відношення до себе і своєї дитини, яке відчула за період лікування донечки. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ за Вашу відповідальність та добрі серця.

Вікторія, м.Мукачево
14.09.2019

Незважаючи на всі життєві труднощі,які дала нам доля, в цьому санаторії вони сприймаються набагато легше. Лиш тут з’їхавшись на лікування ми стаємо однією сім’єю, кращого відпочинку для мам особливих діток нема ніде, ніж в Хаджибеї. Щиро радію за Вас, за удосконалення різних нових технологій в соціальній сфері.

Скучаємо за Вами! Легкої Вам праці та позитивних пацієнтів

Анастасія, м.Вілково
30.08.2019

 В санатории первый раз, но уже виден результат.

На процедуры ребенок ходит с большим удовольствием, за что огромное спасибо всем работникам санатория! А вот детская площадка действительно очень классная. Все что нужно ребенку для активного отдыха. Фонтанчик-бассейн с рыбками замечательній, можно часами наблюдать)

Это первый, но точно не последний раз нашего лечения!

Наталя, м.Київ
15.09.2019

Огромнейшая благодарность всем сотрудникам санатория.

После реабилитации Егор старается по дому обходиться без ходунков. Каждое утро начинается с зарядки без моего напоминания. ПОЯВИЛОСЬ желание работать самому.

Лариса, м.Болград
18.07.2019

Это очень хороший санаторий, мы в нем выросли.

Процедуры эфективные, персонал отзывчивый, внимательный, добрый.

Доктора высококвалефицированные, профессионалы своего дела.

Санаторий супер!

Валентина, м.Перечин
27.06.2019

Дякуємо за гарний настрій, веселі розваги, турботу, низький уклін всім лікарям.

Ми були вперше на реабілітації і нам дуже сподобалось, якщо з’явиться нагода ще поїхати ми не вагаючись приїдемо до вас.

 Хаджибей найкращий!

Залиште свій відгук:

Записатися на консультацію: