Сучасні технології не стоять на місці. Особливу гордість викликає усвідомлення того, що Україна рухається в ногу з прогресом. Завдяки співпраці з нашим українським виробником #BRIOlight  пацієнти санаторію #Хаджибей-1 отримують медичну та психолого-педагогічну реабілітацію на встановленому обладнанні: інтерактивній підлозі, інтерактивному планшеті, інтерактивній пісочниці та інтерактивному логопедичному дзеркалі.
Сучасне українське устаткування сприяє розвитку великої та дрібної моторики, загальної рухливості, розвиває мислення, фантазію, координацію, а також включає елементи сенсорно-тактильної терапії.
Дає можливість покращити якість реабілітаційного процесу, урізноманітнити корекційну психолого-педагогічну роботу, підвищити мотивацію дітей до навчання.

Інтерактивна підлога #BRIOlight – динамічна та різнобарвна проекція. Це не тільки яскрава та весела гра , а й дієвий інструмент в освітніх , терапевтичних та лікувально-реабілітаційних цілях. Розроблені завдання та ігри сприяють одночасно фізичному, психологічному, комунікативному та інтелектуальному розвитку.

Терапевтичні функції, які вирішує інтерактивна підлога:

 Координація рухів/ Моторне планування

 Пізнавальні процеси/ Навчання

 Організованість/Планування

 Комунікація/зворотній зв’язок

 Варіативність/Ускладнення

Інтерактивна панель #BRIOlight є ефективним засобом в освіті та реабілітації. Подача інформації в наочній формі на інтерактивній панелі помітно покращує запам’ятовування нових знань. Дітям такий підхід подобається набагато більше і з перших хвилин захоплює їх увагу. А можливість не тільки споглядати, а й самому позайматися з нею, ще більше мотивує дитину до заняття. У стандартній комплектації ми встановили близько 60 розвиваючих програм та ігор, які розділені на 5 груп, а саме: фізичний, художньо-естетичний, мовленнєвий, пізнавальний розвиток дітей та психологічні тести

Інтерактивна пісочниця #BRIOlight використовується для пісочної терапії (форма арт-терапії) переважно в роботі з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Пісочниця дає можливість створити власний світ, який можна змінити в одну мить. Пісочна гра для дитини – це спосіб висловити свої переживання, досліджувати світ. Картина на піску – тривимірне зображення душевного стану. Неусвідомлена проблема розігрується в пісочниці, конфлікт переноситься з внутрішнього світу в зовнішній, завдяки чому стає можливим опрацювати психотравматичну ситуацію на символічному рівні, а також відреагувати негативний емоційний досвід в процесі творчого самовираження.

Інтерактивна логопедичне дзеркало TM #BRIOlight є першим помічником учителя-логопеда, особливо на початкових етапах проведення корекційно-розвивальної роботи. Дзеркало допомагає дитині спостерігати за власною артикуляцією. Таким чином, дитина може порівняти як виконуєте вправу Ви і вона сама.

Дякуємо, Васильєву Андрію Анатолійовичу, директору компанії #BRIOlight та всім хто бере участь в роботі (вченим, педагогам, ІТ-інженерам, дизайнерам, монтажерам) за високотехнологічне, інноваційне та якісне обладнання.

29.06.2019

Додати коментар

Ваш емейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічені *

Записатися на консультацію: