Місяць виїзного циклу тематичного удосконалення “Актуальні питання дитячої неврології” (31.05.2019р. по 03.07.2019р.) кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л. Шупика промайнув як одна мить. Але скільки всього необхідного, важливого, цікавого ми, курсанти цього циклу, отримали!

Змістовні, цікаві лекції спікерів:
✔️– доктора медичних наук, професора, проректора з лікувальної та педагогічної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика – Раїси Моісеєнко; НМАПО
✔️– доцента, завідувача кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л.Шупика, директора Державного Закладу «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України» – Володимира Мартинюка;
✔️– модератора циклу, доцента кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л.Шупика – Людмили Панасюк;
✔️– доцентів кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації Тетяни Стеценко та Вікторії Свістильник.

Лікарі знайомилися з останніми світовими новинами в лікуванні ДЦП, неонатальних судом, розсіяного склерозу, енцефалітів, прогресуючих м’язових дистрофій, епілепсії та багато іншого.
Всі лектори наголошували на вивченні та використанні в роботі з дітьми Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я.
Постійно впродовж циклу акцентували слухачів на необхідність безперервного професійного розвитку.
Безумовною істиною для всіх слухачів циклу є розуміння того, що в період реформування медичного простору, щоби бути висококваліфікованим затребуваним спеціалістом, конкурентоспроможним на ринку праці життєво необхідно постійно вчитися .
Всі слухачі циклу щиро вдячні викладачам за професійно підготовлені лекції, за чудову атмосферу спілкування, за нагоду спеціалістам з різних закладів Одеси поспілкуватися, обмінятись досвідом та налагодити колегіальні зв’язки.

05.07.2019

Додати коментар

Ваш емейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відмічені *

Записатися на консультацію: